***یادداشت روز***

99شروع پیش ثبت نام ترم تابستان 2 برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده برای موسسات تماس حاصل فرمایید.

99 برای ثبت نام در کلاس ها ابتدا در قسمت تعیین سطح ، خود را ارزیابی کنید سپس وارد حساب کاربری خود شوید و کلاس مربوط با سطح خود را انتخاب و نهایی کنید.

درباره سایت زبان سرا

کلاس های زبان انگلیسی:
سایت زبان سرا با معرفی دوره های آموزشی کلاس های زبان در خدمت زبان آموزان عزیز است. شما می توانید به قسمت دوره های آموزشی مراجعه کرده و تمامی دوره های مورد نظر را ببینید و پس از آن در تماس تلفنی با موسسه وقت تعیین سطح گرفته و به موسسه مراجعه کنید تا سطح زبانی شما در مصاحبه حضوری مشخص شود و پس از آن با ثبت نام اینترنتی در وقت و زمان خود صرفه جویی کنید.
خرید کتاب و نرم افزار آموزشی:
شما می توانید همچنین تمامی کتاب های مورد نظر خود را در زمینه زبان انگلیسی و دیگر زبان های زنده دنیا در قسمت محصولات سایت زبان سرا جستجو کرده و به صورت اینترنتی خریداری کنید. در صورتی که سفارش شما تا قبل از ساعت 1 بعدازظهر انجام شود در همان روز سفارش خود را دریافت خواهید کرد. و در غیر این صورت حداکثر ظرف 24 ساعت سفارش به دست شما خواهد رسید. برای سفارش شهرستان ها براساس آن چه شما در نوع تحویل سفارش انتخاب کردید پست و یا باربری اطلاعات آن برای شما فرستاده خواهد شد تا بتوان پیگیری لازم را انجام داد.
پرداخت اعتباری مخصوص مشتریان وفادار زبان سراست که از زبان سرا اعتبار لازم را دریافت کرده اند. 

گالری تصویر

  مرکز توحید: خیابان توحید، نرسیده به خیابان آزادی(بالاتر از مترو توحید)، روبروی بانک گردشگری، پلاک 10        تلفن: 51-66964450


  مرکز نارمک: بزرگراه رسالت، بعد از چهارراه سرسبز، نبش میدان 46، پلاک55    تلفن: 77181322، 77181273


  مرکز صادقیه: فلکه دوم صادقیه، تقاطع اشرفی اصفهانی و سازمان آب، جنب آموزشگاه بعثت دختران، پلاک 35، طبقه 2 


   مرکز بام تهران: سعادت آباد، میدان بهرود، شهرک بام تهران، برج M1  

JoomShaper